Gizlilik İlkesi

Kullanım Koşulları

Yazrengi.com sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım koşullarını okuyunuz. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçiler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır. Şartları kabul etmiyorsanız lütfen siteyi kullanmayın. Bu metinde kullanılan “Ziyaretçi” terimi, siteye giriş yapan veya yapmaksızın herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir.

Bu web sitesinde bulunan haberler, resimler, slogan ve diğer içerikler sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, web sayfasının sunumu paylaşımı “Yazrengi.com” adresine aittir. Yazrengi.com web sayfasındaki bilgilerin ya da bu sayfaya ilişkin her tür haber, veritabanı, software vb içeriklerin kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer medyalar kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. Kısaca sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları Yazrengi’ne ait olup kaynak gösterilerek dahi kopyalama veya alıntı yapılamaz.

“Yazrengi.com” sitemizde yer alan bilgiler tanı ve tedavi amaçlı değildir. Sizlere aktardığımız bilgiler, tavsiye niteliğinde olup, reçete ya da tedavi yöntemlerinizi değiştirmeye yönelik değildir. Sitemizdeki bilgiler hastalıkların tanı ve tedavisinde kullanılmamalıdır. Sitemizdeki bilgileri mutlaka doktorunuza danışınız. Sağlık problemlerinizin temelinde yatan sorunu ancak doktorunuza muayene olarak bulabilirsiniz. Bu bilgiler tanı ve tedavi amaçlı kullanıldığında sorumluluk tamamen site ziyaretçimize aittir. Bilgilerin yanlış anlaşılmasından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten sitemiz yasal sorumluluk altında değildir, siteye girmekle bu şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM