Ultrashape İle Zayıflama

Ultrashape İle Zayıflama

Ultrashape İle Zayıflama

Fazla kilolar gerek sağlık gerekse fiziksel dış görünüm açısından birçok insanın en büyük sıkıntıları arasındadır. Sağlıklı bir duruş, fit bir vücut, selülitsiz bacaklar ya da kaslı kollar… Herkesin rüyalarını süsleyen ama çok az bir kesimin sahip olduğu bu fiziksel görünüm artık ultrashape uygulaması bunu mümkün kılıyor.

 

Nasıl bir yardımı oluyor?

 

Ameliyatsız, dikişsiz, bıçak altına yatmadan, tamamen acısız bölgesel zayıflamayı vadediyor. Bölgesel zayıflama gerek genetik yatkınlıklardan gerekse hareketsiz yaşam standartlarından kaynaklı en zor zayıflama biçimidir. Öte yandan hem kadın hem erkek bireylerde çokça tercih edilir.

 

Ultrashape, bölgesel olarak zayıflamak istenen bölgeye ses dalgalarıyla müdahale edip o bölgede ki yağların yakımında etkin bir rol oynuyor. Tıpta ses dalgalarıyla işlem gören böbrek taşı kırma, fizik tedavi ya da beyindeki tümörlerin küçültülmesi gibi tedavilerde de kullanılan bir yöntem. Gönderilen ses dalgaları bölgesel yağı sıvılaştırıp vücuttan dışarı atılmasını kolaylaştırıyor. Size düşen görevlerden en mühimi sadece bol bol su ve sıvı tüketmek.

 

Bu uygulama her bünyede farklı zaman periyotlarına bölünerek yapılmaktadır. Tercih edilen süre zarfı 15 günde bir 3 seansta bitirilmesi amaçlanır. Yine kişiden kişiye değişmekle birlikte yarım saat ile iki saat arası değişen seans uygulamasıyla yapılır. Çoğu güzellik merkezlerinde ve özel hastanelerde bu işlemi yaptırabilirsiniz. Narkoz almadan, acı çekmeden, vücudunuza bıçak değdirmeden yapılan bu işlem son dönemlerin tercih edilen bir zayıflama metodu olmuştur.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?