Yeni Sezon Bot Modelleri

Yeni Sezon Bot Modelleri

Yeni Sezon Bot Modelleri

Markalar yeni sezonu açması ile birlikte bu yılın modası belirlenmeye başlandı. Kış sezonunda ki kadınların vazgeçilmezi botlar bu sene çok şık modellerle raflarda ki yerini aldı.

 

YENİ SEZON BOTLAR;

 

Bu sezon, botların burunları dikkat çekiyor. Raflarda genellikle sivri burun ve kalın topuklar kullanılmış. Klasik spor sevenler için çok şık botlar tasarlanmış. Çalışan kadınlar için tasarlanmış, hem şık hem de gün boyu rahatlık sağlayan bu botlar çok avantajlı görünüyor. Aynı zamanda, gece gezmeleri ya da özel günler içinde bu botlar kullanılabilir.

 

Rahatlığı ve sporu seven kadınlar için bir başka seçenek olan, askeri bot benzeri zincirli ve deri botlarda raflarda yerini almış. Rahatlık ve topuklu isteyenler için kalın kısa topuklu botlar tasarlanmış. Topuksuz ve rahat olsun isteyenler içinde kalın taban tasarımı ile askeri botlar raflarda görünüyor. Botların çoğu deri olmakla birlikte tokaları ve zincirleriyle dikkat çekiyor. Geneli siyahtır.

 

YENİ SEZON SÜET DERİ BOT;

 

Bir başka bot çeşidi süet deri botlardır. Yine rahatlık ve topuk sevenler için kalın topuk tercih edilmiş. Kısa topuk ve yüksek topuklar sizin tercihinize kalmış. Süet deri botlar için kahverengi rengi seçilmiş. Botlarda toka ve zincir süslemeleri sevenler için de yine süet deri botlar üzerinde toka ve zincir kullanılmış.

 

Süet deri botlarda ki bir başka model ise ponpon ile süslenmiş, panduf benzeri düz renkli şık botlarda bu sezon için üretilmiş.

 

Klasik sevenler için yine çok şık ayakkabılar raflarda mevcut. Sivri burun ve ince topuğuyla dikkat çekerken kadifeden olması botları daha şık göstermiş. Bilekte tasarlanan detaylarla botlar daha zenginleştirilmiş. Botların klasikliğini bozmadan askeri tarzlarda botlar tasarlanmış. Bu sezonun modası askeri tarzı botlar olduğu gözleniyor. Biraz daha raflara baktıkça kovboy tarzında ki botlar ile karşılaşıyoruz.

 

YENİ SEZON KOVBOY TARZI BOTLAR;

 

Kovboy tarzında ki botlar deriden yapılmış. Birçok botta, siyah deri botun üzerine düğme detayları kullanılmış. Topuğunda ise metalik detaylarla daha şıklaştırılmış.

 

Kovboy tarzı botlar, sivri burun ve sivri topuk olarak tasarlanmış. Bu şık botların çalışan bayanların ve klasik severlerin bu sezon için vazgeçilmesi olacak.

 

DOLGU TOPUK BOTLAR;

 

Bir başka model bot ise elastik yan bantlı ve dolgu topuk olarak üretilmiş. Klasik, topuk ve rahatlığı sevenler için vazgeçilmez olan dolgu topuk, bu sezonda karşımıza geçen sezonla aynı olarak çıkıyor.

 

Bu sene, taşlar ve kadife çok yoğun kullanılmış. Bilek üstü botlarda, kalın uzun topuklarla şık günlük klasik botlar üretilmiş. Taşlar dikkat çektiği kadar, renkler de çok canlı görünüyor.

Durum şunu gösteriyor ki bu kış çok renkli geçecek. Taşlar işlenerek kelebek, daire, kalp şeklinde botların üstüne işlenmiş.

 

Bir başka botta sim işlemeli sivri burun ve sivri topuk botlar dikkat çekiyor. Özel davetler de kullanılışlı olduğu gibi günlük deri taytlarla çok şıkta durabilir.

 

Genel olarak bu sezona baktığımızda siyah çok kullanılmış olarak gözükse de canlı renkler de dikkat çekiyor. Bu sezonun klasik kısmında değişmeyen tek şey sivri burun ve sivri topuk botlar.

 

Kovboy tarzı botlar da askeri botlar kadar çok sunulmuş. Kovboy botlarının süsleri ve renkleriyle kovboy stiline bu sezon farklı bir bakış açısı getirilmiş. Geçen sezondan tek yenilenmeyen ürün dolgu topuklu botlar. Dolgu topuklu botlarda geçen sezondan tek farkı, botlara fermuar detayı konularak yeni bir moda oluşturulmuş.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?